بسم الله الرحمن الرحیم

قل الحمد لله و سلام علی عباده الذین اصطفی ءالله خیر اما یشرکون


با سلام خدمت مخاطبین گرامی،

از تمامی عزیزانی که در این یک سال و نه ماه با برترین دین همراه بوده اند، سپاس گزارم. همچنین از بزرگوارانی که لطف کردند و در نظرسنجی شرکت کردند، قدرداری ویژه به عمل می آید.

در دوره ی جدید هدف این است که فعالیت کانال متمرکز بر تبلیغ (دینی) باشد. به همین منظور، مشارکت هر چه بیشتر شما، می تواند موثر باشد. برنامه های اجرایی این هدف به صورت زیر است:

🔴 مذهب شیعه -به عنوان تفکری غنی و بی آلایش- این ظرفیت را دارد که در سطح جهانی عرضه شود. اما به هر دلیل تا به حال این کار به صورت گسترده انجام نشده است. هدف کلی ما (اعضای کانال) این است که این کار را در حد توان خودمان انجام دهیم.

🔴 برای دست یابی به این هدف یکی از راه هایی که پیش روی ما است، گسترش مطالب عمیقی است که در احادیث شیعی (شامل آیات، ادعیه، احادیث و ...) یافت می شوند. البته زبان انگلیسی می تواند نقش موثری در فراگیرتر شدن این کار داشته باشد.

🔴 فضای موجود در شبکه های اجتماعی اقتضا می کند که نوشته های کوتاه منتشر شود (گر چه خود این نوشته نقض غرض است، اما موقتا و برای اطلاع رسانی این متن منتشر می شود). از طرفی باید مطالب طوری باشد که در عین کوتاهی، پرمغز باشند. پس چه راهی بهتر از استفاده از ادعیه و روایاتی که ائمه اطهار علیهم السلام فرموده و معارف الهی را در آن عرضه کرده اند؟!

🔴 در این مسیر از زحمتی که قبلا کشیده شده، استفاده می شود. سایت مبین موبایل (mobinmobile.com) در این زمینه نرم افزارهای بسیار خوبی طراحی کرده که از مطالب آن ها در کانال برترین دین استفاده می شود.

🔴 از شما اعضای محترم درخواست می شود تا در صورت تمایل، مطالب کانال را در صفحات مجازی خود منتشر کنید. ممکن است این کار دیربازده باشد، اما سودی که حاصل می شود، کم نیست. (به فرموده ی اشرف خلایق، از آن چه آفتاب بر آن تابیده بهتر است.)

از این که وقت گذاشتید و این متن را مطالعه کردید، سپاس گزارم. امیدواریم تا خداوند هر چه سریع تر با ظهور ولی امرش، برترین دین را به جهانیان بنمایاند و ما را از خادمین حضرتش قرار دهد.